Допомога від ЮНІСЕФ

Дата: 18.04.2023 15:50

Гуманітарна допомога від Представництва дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ)

За сприяння Дніпропетровської обласної військової адміністрації та департаменту освіти і науки облвійськадміністрації 13 квітня 2023 року Відділом освіти, культури, молоді та спорту було отримано гуманітарну допомогу від Представництва дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ). Новоолександрівська громада отримала 1 хромбук Samsung Galaxy (у тому числі сумка) та 1 планшет Lenovo M10 Plus (у тому числі чохол і навушники). Гаджети передано учням, які особливо потребують комп'ютерної техніки для подальшого успішного навчання. Кандидатів на отримання планшетів і хромбуків по кожній школі визначала педагогічна рада. Така підтримка стане важливою для отримання дітьми знань та здобуття ними повноцінної освіти.  Дякуємо!!!