Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2021-2022 н.р.

Дата: 01.06.2022 16:44

Вітаємо наших учасників та переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2021-2022 н.р.

У 2021-2022 н.р. учні Новоолександрівської ОТГ стали учасниками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних дисциплін. На обласному рівні учениця Новоолександрівського ліцею Давидова Світлана (учениця 9-А класу) стала переможницею (диплом ІІІ ступеня) з різних предметів: українська мова та література (підготувала вчитель Калашникова Антоніна Олександрівна); англійська мова (підготувала вчитель Гонсіровська Інна Вікторівна). Виносимо великі слова подяки вчителям та батькам за підготовку та підтримку підростаючого покоління! Пишаємося нашими учнями!!!